Strona głównaPytania ROL.02 › Pytanie 6
ROL.02 · pytanie #6

Jakie jest źródło problemów z przełączaniem biegów, objawiających się "zgrzytami" i "trzaskami", mimo że elementy docisku oraz tarcza sprzęgła są w dobrym stanie?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.