Strona głównaPytania ROL.02 › Pytanie 612
ROL.02 · pytanie #612

Jakie będą roczne wydatki związane z eksploatacją ciągnika (wydatki na paliwo, oleje i smary oraz naprawy), jeśli koszty godzinowe wynoszą: paliwo 30 zł/h, oleje i smary 3 zł/h, a naprawy 7 zł/h? Zakładaj, że ciągnik będzie używany przez 100 godzin w ciągu roku.

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.