Strona głównaPytania ROL.02 › Pytanie 694
ROL.02 · pytanie #694

W okresie zimowym zużycie paliwa przez ciągnik jest o 10% wyższe niż w sezonie letnim. Jak bardzo zwiększy się koszt paliwa przypadający na 1 mth pracy, jeśli letnie zużycie wynosi 6 litrów na mth, a cena paliwa pozostaje stała i wynosi 4,50 zł za 1 litr?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.