Strona głównaPytania ROL.02 › Pytanie 729
ROL.02 · pytanie #729

Do smarowania podwozi pojazdów mechanicznych, sworzni, przegubów oraz pozostałych węzłów tarcia w temperaturach od -10°C do 60°C powinien być użyty smar

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.