Strona głównaPytania ROL.02 › Pytanie 756
ROL.02 · pytanie #756

Do smarowania amortyzatorów samochodowych oraz otwartych przekładni, powinno się użyć smaru

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.