Strona głównaPytania ROL.02 › Pytanie 768
ROL.02 · pytanie #768

Agregat uprawowo-siewny nowej generacji kosztuje 15 000 zł. Roczne wydatki na jego eksploatację osiągają 1 000 zł. Jaką kwotę powinien mieć agregat używany, aby obciążenie finansowe w okresie pięciu lat użytkowania było identyczne, jeżeli roczne koszty eksploatacji takiego sprzętu są dwa razy wyższe?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.