Strona głównaPytania ROL.02 › Pytanie 777
ROL.02 · pytanie #777

Norma zużycia oleju silnikowego w stosunku do zużytego paliwa wynosi 0,5%. Na podstawie danych zawartych w tabeli wskaż ciągnik z silnikiem spełniającym normę. <br><br> <table><tr><th>Rodzaj płynu</th><th colspan="4">Zużycie płynów eksploatacyjnych [litr] dla poszczególnych ciągników</th></tr><tr><th></th><th>I</th><th>II</th><th>III</th><th>IV</th></tr><tr><td>Olej napędowy</td><td>500</td><td>600</td><td>400</td><td>700</td></tr><tr><td>Olej silnikowy</td><td>5</td><td>4</td><td>3</td><td>3</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.