Strona głównaPytania ROL.02 › Pytanie 999
ROL.02 · pytanie #999

Przyczyną spontanicznego wyłączania się biegów w skrzyni biegów, mimo właściwego działania kół zębatych, sprzęgieł, łożysk oraz synchronizatorów, jest

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.