Strona głównaPytania ROL.03 › Pytanie 207
ROL.03 · pytanie #207

W jakiej maksymalnej temperaturze można dekrystalizować miód, aby nie tracił on wartości leczniczych?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.