Strona głównaPytania ROL.04 › Pytanie 1136
ROL.04 · pytanie #1136

Dopuszczalne stężenie dwutlenku węgla w budynkach dla drobiu wynosi <br><br> <table><tr><td></td><td colspan="3">Dopuszczalne stężenie</td></tr><tr><td>Gazy szkodliwe</td><td>ppm</td><td>% objętości</td><td>g/kg</td></tr><tr><td>Dwutlenek węgla (CO2)</td><td>2500</td><td>0,25</td><td>3,822</td></tr><tr><td>Amoniak (NH3)</td><td>26</td><td>0,0026</td><td>0,016</td></tr><tr><td>Siarkowodór (H2S)</td><td>10</td><td>0,0010</td><td>0,012</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.