Strona głównaPytania ROL.04 › Pytanie 1169
ROL.04 · pytanie #1169

Jakim dodatkiem do paliwa w ciągnikach o wysokiej mocy spełniających normę emisji EURO IIIB jest?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.