Strona główna › Pytania ROL.04 › Pytanie 1177
ROL.04 · pytanie #1177
W jakim okresie najlepiej przeprowadzać analizę gleby w gospodarstwie rolnym?
- APo zbiorach, aby ocenić plony
- BPrzed siewem, aby dostosować nawożenie
- CW trakcie wegetacji, aby sprawdzić wzrost
- DPodczas siewu, aby monitorować postęp
Poprawna odpowiedź: B. Przed siewem, aby dostosować nawożenie
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.