Strona głównaPytania ROL.04 › Pytanie 1193
ROL.04 · pytanie #1193

Ziarno zbóż przeznaczone do przechowywania przez ponad rok powinno mieć wilgotność nie większą niż <br><br> <table><tr><th>Rodzaj ziarna</th><th>Czas przechowywania</th><th>Bezpieczna wilgotność ziarnaw [%]</th></tr><tr><td>Pszenica, jęczmień, owies, żyto, pszenżyto</td><td>do 6 miesięcy</td><td>14</td></tr><tr><td>Pszenica, jęczmień, owies, żyto, pszenżyto</td><td>ponad 6 miesięcy</td><td>13</td></tr><tr><td>Rzepak</td><td>do 6 miesięcy</td><td>8</td></tr><tr><td>Rzepak</td><td>ponad 6 miesięcy</td><td>7</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.