Strona głównaPytania ROL.04 › Pytanie 235
ROL.04 · pytanie #235

Podczas suszenia ziarna zbóż, aby zachować jego wartość konsumpcyjną, maksymalna temperatura nagrzewania ziarna nie powinna przekraczać

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.