Strona głównaPytania ROL.04 › Pytanie 274
ROL.04 · pytanie #274

Obniżenie temperatury poniżej -20°C, w przypadku braku pokrywy śnieżnej, prowadzi w rzepaku ozimym do strat w wyniku

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.