Strona główna › Pytania ROL.04 › Pytanie 427
ROL.04 · pytanie #427
Optymalny dla siewu pszenicy ozimej w rejonie Polski środkowej jest okres od

- A25 września do 10 października.
- B20 września do 5 października.
- C15 września do 20 września.
- D20 września do 30 września.
Poprawna odpowiedź: D. 20 września do 30 września.
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.