Strona głównaPytania ROL.04 › Pytanie 469
ROL.04 · pytanie #469

Jaką metodę w zwalczaniu szkodliwych organizmów powinno się zastosować po osiągnięciu progów ekonomicznej szkodliwości?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.