Strona głównaPytania ROL.04 › Pytanie 601
ROL.04 · pytanie #601

Jakie urządzenie powinno być użyte do produkcji sianokiszonki w balotach podczas zbioru zielonki?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.