Strona głównaPytania ROL.04 › Pytanie 607
ROL.04 · pytanie #607

W gospodarstwie rolnym przeprowadzono inwentaryzację, która ujawniła brak towarów w magazynie, nie będący winą magazyniera, a wynikający z sytuacji losowej. Jak powinien zostać rozliczony ten brak?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.