Strona głównaPytania ROL.04 › Pytanie 956
ROL.04 · pytanie #956

Obniżenie temperatury poniżej - 20°C, w przypadku braku pokrywy śnieżnej, prowadzi w uprawach rzepaku ozimego do strat na skutek

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.