Strona głównaPytania ROL.05 › Pytanie 157
ROL.05 · pytanie #157

Księgowa zastosowała metodę amortyzacji, która polega na dokonywaniu odpisów proporcjonalnych do stopnia zużycia w danym czasie. Która to technika?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.