Strona głównaPytania ROL.06 › Pytanie 201
ROL.06 · pytanie #201

Zbiór kombajnowy zboża powinien być przeprowadzany, gdy zboże osiągnie etap dojrzałości

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.