Strona głównaPytania ROL.09 › Pytanie 103
ROL.09 · pytanie #103

Podczas której fazy rozwojowej rzepaku ozimego należy najpóźniej przeprowadzić oprysk przeciwko słodyszkowi rzepakowemu?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.