Strona głównaPytania ROL.09 › Pytanie 141
ROL.09 · pytanie #141

Który z wymienionych płodozmianów powinien być zastosowany na glebach kompleksu żytniego słabego? <br><br> <table><tr><th>I</th><th>II</th><th>III</th><th>IV</th></tr><tr><td>Ziemniaki Jęczmień jary Rzepak ozimy Pszenica ozima</td><td>Ziemniaki Owies Łubin żółty Żyto</td><td>Buraki cukrowe Jęczmień jary Lucerna Lucerna</td><td>Buraki cukrowe Pszenica jara Kukurydza Pszenica ozima</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.