Strona głównaPytania ROL.10 › Pytanie 126
ROL.10 · pytanie #126

W tradycyjnej uprawie pszenicy ozimej, wysiewanej w ostatnich dniach września po zbiorze rzepaku 15 lipca, należy przeprowadzić

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.