Strona głównaPytania ROL.10 › Pytanie 145
ROL.10 · pytanie #145

W uprawie buraków na glebach ciężkich, po zbiorach pszenicy ozimej, kiedy należy zastosować obornik?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.