Strona głównaPytania ROL.10 › Pytanie 200
ROL.10 · pytanie #200

Rzepak jest podatny na brak siarki. Dlatego zaleca się, aby jesienią lub wiosną, przed rozpoczęciem wegetacji, użyć nawozu azotowego w postaci

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.