Strona głównaPytania ROL.10 › Pytanie 334
ROL.10 · pytanie #334

Kukurydzę, którą uprawia się w plonie głównym, najlepiej jest siać, gdy temperatura gleby na głębokości 8 cm wynosi

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.