Strona głównaPytania ROL.10 › Pytanie 396
ROL.10 · pytanie #396

Po zbiorze pszenicy jarej w pierwszych dniach sierpnia właściwe przygotowanie gleby pod rzepak ozimy, który ma być wysiany 15 sierpnia, powinno obejmować działania:

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.