Strona głównaPytania ROL.10 › Pytanie 4
ROL.10 · pytanie #4

W przedstawionym płodozmianie zbożowym (udział zbóż w strukturze zasiewów min. 60%), odpowiednią rośliną do uprawy po zbiorze ziemniaków (X) jest <br><br> <table><tr><td>Płodozmian polowy zbożowy</td></tr><tr><td>1. Ziemniaki późne ++</td></tr><tr><td>2. X</td></tr><tr><td>3. Peluszka</td></tr><tr><td>4. Pszenżyto ozime</td></tr><tr><td>5. Żyto</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.