Strona głównaPytania ROL.10 › Pytanie 493
ROL.10 · pytanie #493

W tradycyjnej uprawie pszenicy ozimej, wysiewanej w trzeciej dekadzie września po zbiorze rzepaku z 15 lipca, konieczne jest wykonanie

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.