Strona głównaPytania ROL.10 › Pytanie 609
ROL.10 · pytanie #609

Na podstawie przedstawionego płodozmianu zaplanuj kolejność uprawy roślin w trzecim roku uprawy. <br><br> <table><tr><th rowspan="2">Pole uprawy</th><th colspan="4">Lata zmianowania</th></tr><tr><th>1 rok</th><th>2 rok</th><th>3 rok</th><th>4 rok</th></tr><tr><td>I</td><td>Ziemniaki++</td><td>Pszenica ozima</td><td></td><td>Jęczmień jary</td></tr><tr><td>II</td><td>Jęczmień jary</td><td>Ziemniaki++</td><td></td><td>Rzepak ozimy</td></tr><tr><td>III</td><td>Rzepak ozimy</td><td>Jęczmień jary</td><td></td><td>Pszenica ozima</td></tr><tr><td>IV</td><td>Pszenica ozima</td><td>Rzepak ozimy</td><td></td><td>Ziemniaki++</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.