Strona głównaPytania ROL.11 › Pytanie 478
ROL.11 · pytanie #478

Eliminacja zwierząt z populacji bez ingerencji człowieka nazywana jest selekcją

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.