Strona głównaPytania ROL.11 › Pytanie 592
ROL.11 · pytanie #592

Dla dużej grupy zwierząt, najlepszym sposobem korzystania z pastwiska jest wypas w systemie

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.