Strona główna › Pytania ROL.12 › Pytanie 402
ROL.12 · pytanie #402
Tonometr używany jest do pomiaru ciśnienia
- Ażylnego
- Bpłynu mózgowo-rdzeniowego
- Cwewnątrzgałkowego
- Dparcjalnego dwutlenku węgla
Poprawna odpowiedź: C. wewnątrzgałkowego
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.