Strona głównaPytania ROL.12 › Pytanie 637
ROL.12 · pytanie #637

Mięso uznaje się za nieodpowiednie do spożycia przez ludzi, jeśli pochodzi od zwierząt, które nie przeszły badań weterynaryjnych przedubojowych, z wyjątkiem

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.