Strona głównaPytania ROL.12 › Pytanie 664
ROL.12 · pytanie #664

Podczas pobierania krwi w celu przeprowadzenia badania na obecność choroby Aujeszkiego, jaką metodę poskromienia należy zastosować?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.