Strona głównaPytania SPC.02 › Pytanie 51
SPC.02 · pytanie #51

Mleko pasteryzowane do spożycia powinno być przechowywane w temperaturze, która nie jest wyższa niż

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.