Strona głównaPytania SPL.01 › Pytanie 728
SPL.01 · pytanie #728

Przedstawiono cztery zasady dotyczące gospodarowania opakowaniami i odpadami. Która z nich dotyczy recyklingu? <br><br> <table><tr><th>Zasada I</th><th>Zasada II</th><th>Zasada III</th><th>Zasada IV</th></tr><tr><td>zapobieganie powstawaniu odpadów poprzez technologie czystej mniej odpadotwórczej produkcji</td><td>powtórne wykorzystanie odpadów poprzez ulepszanie technologii powtórnego wykorzystania materiałów odpadowych</td><td>bezpieczny przewóz odpadów, składowanie na wysypiskach jako rozwiązanie ostateczne</td><td>konieczność prowadzenia działań naprawczych w dziedzinie rekultywacji wysypisk</td></tr><tr><td>A</td><td>B</td><td>C</td><td>D</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.