Strona głównaPytania SPL.02 › Pytanie 132
SPL.02 · pytanie #132

Zgodnie z informacją przewoźnika pasażer odlatujący z Warszawy do Madrytu o godz. 10:35 powinien zgłosić się do odprawy biletowo-bagażowej najpóźniej o godzinie <br><br> <table><tr><td>Fragment informacji na stronie internetowej przewoźnika PLL LOT</td></tr><tr><td>„Na lotnisku".</td></tr><tr><td>Odprawa biletowo-bagażowa otwarta jest na 2 godziny przed odlotem samolotu (4 godziny dla rejsów do/z USA).</td></tr><tr><td>Ostatni pasażer obsługiwany jest najpóźniej na 1 godzinę przed planowaną godziną startu.</td></tr><tr><td>Zasada obowiązuje dla wszystkich rejsów PLL LOT, ze wszystkich portów na świecie.</td></tr><tr><td>W przypadku zgłoszenia się pasażera do odprawy na mniej niż 1 godzinę przed odlotem, nie gwarantujemy zabrania go na pokład samolotu.</td></tr><tr><td>Pasażerowie PLL LOT mogą odprawić się samodzielnie na znajdujących się w Terminalu Lotniska Chopina stanowiskach automatycznej odprawy pasażerskiej (Self Check-in).</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.