Strona głównaPytania SPL.02 › Pytanie 236
SPL.02 · pytanie #236

Zgodnie z informacją przewoźnika, pasażer wypływający promem w Bergen o godz. 10:00 powinien zgłosić się na odprawę biletowo — bagażową najpóźniej o godzinie <br><br> <table><tr><td colspan="1">Przeprawa promowa XXX Line</td></tr><tr><td colspan="1">Odprawa</td></tr><tr><td>Pomiędzy Bergen, Stavanger i Hirtshals: W Bergen i Stavanger pasażerowie muszą zgłosić się do odprawy na co najmniej 60 minut przed wypłynięciem. W Hirtshals pasażerowie muszą zgłosić się do odprawy na co najmniej 60 minut przed wypłynięciem. Odprawa jest zamykana na 20 minut przed wypłynięciem.</td></tr><tr><td>Pomiędzy Kristiansand i Hirtshals: Pasażerowie muszą zgłosić się do odprawy na co najmniej 50 minut przed wypłynięciem przez cały rok. Odprawa jest zamykana na 20 minut przed wypłynięciem.</td></tr><tr><td>Pomiędzy Sandefjord i Strömstad: Pasażerowie muszą zgłosić się do odprawy na co najmniej 120 minut przed wypłynięciem przez cały rok. Odprawa jest zamykana na 20 minut przed wypłynięciem.</td></tr><tr><td>Fjord Line zastrzega sobie prawo do nieprzyjmowania pasażerów przybywających po wyznaczonym czasie. Fjord Line nie zwraca pieniędzy pasażerom, którzy nie stosują się do wyznaczonego czasu odprawy.</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.