Strona głównaPytania SPL.02 › Pytanie 264
SPL.02 · pytanie #264

Zgodnie z informacją przewoźnika, pasażer odlatujący z Warszawy do Hamburga o godz. 10:00 powinien zgłosić się do odprawy biletowo-bagażowej najpóźniej o godzinie <br><br> <table><tr><td colspan="2">Ogólne warunki przewozu pasażerów i bagażu (fragment)</td></tr><tr><td>1.</td><td>Odprawa biletowo-bagażowa otwarta jest na 2 godziny przed odlotem samolotu (4 godziny dla rejsów do/z USA).</td></tr><tr><td>2.</td><td>Ostatni pasażer obsługiwany jest najpóźniej na 1 godzinę przed planowaną godziną startu.</td></tr><tr><td>3.</td><td>Zasada obowiązuje dla wszystkich rejsów, ze wszystkich portów na świecie.</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.