Strona głównaPytania SPL.02 › Pytanie 605
SPL.02 · pytanie #605

Opłata lotniskowa związana z udostępnieniem i utrzymaniem budynków dworców pasażerskich oraz urządzeń w nich się znajdujących, pobierana przez zarządzającego lotniskiem od przewoźnika lotniczego, to opłata

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.