Strona głównaPytania SPL.02 › Pytanie 743
SPL.02 · pytanie #743

Opłata lotniskowa związana z udostępnieniem oraz utrzymywaniem obiektów dworców pasażerskich i urządzeń w nich zainstalowanych, ściągana przez zarządzającego lotniskiem od przewoźnika lotniczego, to opłata?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.