Strona głównaPytania SPL.02 › Pytanie 815
SPL.02 · pytanie #815

Zgodnie z przedstawioną informacją przewoźnika, pasażer zmotoryzowany, wypływający promem z Gdyni o godz. 14:30 powinien zgłosić się na odprawę biletowo-bagażową najpóźniej o godzinie <br><br> <table><tr><th colspan="2">Przeprawa promowa – Odprawa</th></tr><tr><td>1.</td><td>Pasażerowie piesi powinni zgłosić się do odprawy najpóźniej na 45 minut przed wypłynięciem, a grupy powyżej 20 osób najpóźniej 90 minut przed wypłynięciem.</td></tr><tr><td>2.</td><td>Pasażerowie zmotoryzowani powinni zgłosić się do bramy samochodowej (boarding) na zewnątrz terminalu najpóźniej 60 minut przed wypłynięciem. W porcie w Gdyni osoby, które opłaciły rezerwację, proszone są o kierowanie się bezpośrednio do bramy samochodowej po karty pokładowe.</td></tr><tr><td>3.</td><td>Niestawienie się we właściwym czasie do odprawy biletowej może spowodować anulowanie rezerwacji i skreślenie z listy pasażerów, bez możliwości zwrotu kosztów.</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.