Strona głównaPytania SPL.02 › Pytanie 866
SPL.02 · pytanie #866

Pasażer, który wyszedł z terminalu T1 i chce udać się do Rzeszowa samochodem pozostawionym na parkingu P1, powinien zgodnie z przedstawionym planem dojechać do

Ilustracja do pytania 866
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.