Strona głównaPytania SPL.02 › Pytanie 917
SPL.02 · pytanie #917

Opłaty naliczane przez zarząd lotniska m.in. od linii lotniczych za używanie obiektów, urządzeń lub usług dostępnych wyłącznie od tego zarządu lotniska, związanych z startami, lądowaniami, oświetleniem, parkowaniem samolotów lub obsługą ładunków bądź pasażerów to opłaty

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.