Strona głównaPytania SPL.02 › Pytanie 92
SPL.02 · pytanie #92

Najpóźniej o której godzinie uczestnicy wycieczki, zgodnie ze wstępnym planem podróży i zasadami odprawy biletowo-bagażowej, powinni stawić się na lotnisku w Warszawie? <br><br> <table><tr><th colspan="2">WSTĘPNY PLAN PODRÓŻY „ZWIEDZANIE EUROPY"WROCŁAW – WARSZAWA – BERLIN – PARYŻ – WROCŁAW</th></tr><tr><td>Dzień 1</td><td>Przyjazd do Wrocławia; Zakwaterowanie w hotelu, śniadanie; Całodniowe zwiedzanie Wrocławia z przerwą na obiad; Powrót do hotelu, kolacja, czas wolny.</td></tr><tr><td>Dzień 2</td><td>Śniadanie; Wykwaterowanie z hotelu; Przyjazd do Warszawy; Zakwaterowanie w hotelu; Całodniowe zwiedzanie Warszawy z przerwą na obiad; Powrót do hotelu, kolacja, czas wolny.</td></tr><tr><td>Dzień 3</td><td>Śniadanie; Wykwaterowanie z hotelu; Zwiedzanie Warszawy; Dojazd na lotnisko; Wylot do Berlina, lot LO387 godzina 17:20; Zakwaterowanie w hotelu w Berlinie; kolacja; Czas wolny.</td></tr></table> <br><br> <table><tr><td>Odprawa biletowo-bagażowa uruchamiana jest: 3 godziny przed rozkładową godziną odlotu z portów polskich oraz pozostałych portów, z których realizowane są połączenia średniego zasięgu (Europa, Bliski Wschód, Afryka Północna); ostatni pasażerowie powinni zgłosić się do odprawy najpóźniej dwie godziny przed odlotem.4 godziny przed rozkładową godziną odlotu w przypadku rejsów do USA, Kanady i innych połączeń dalekiego zasięgu (np. Ameryka Południowa, Australia, Chiny); ostatni pasażerowie powinni zgłosić się do odprawy najpóźniej trzy godziny przed odlotem.</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.