Strona głównaPytania SPL.04 › Pytanie 466
SPL.04 · pytanie #466

Jak często przeprowadza się badanie techniczne ciągnika siodłowego w stacji diagnostycznej?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.