Strona głównaPytania SPL.04 › Pytanie 468
SPL.04 · pytanie #468

Do transportu naczep siodłowych przy użyciu kolei w systemie "na barana" należy wykorzystać wagony

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.